Αγροτεμάχιο Προς Πώληση

ΑΛΕΞ-Νέα Χιλή, Αλεξανδρούπολη, Έβρος

Βασικές πληροφορίες

Κωδικός ακινήτου
6979
Τύπος
Αγροτεμάχιο
Τιμή
160.000€
Εμβαδόν
1.546 τ.μ.
Τιμή / τ.μ.
103€
Απόσταση από θάλασσα
μέτρα
Περιοχή
ΑΛΕΞ-Νέα Χιλή, Αλεξανδρούπολη, Έβρος

Περίληψη

Αλεξανδρούπολη, ΑΛΕΞ-Νέα Χιλή: Πωλείται Αγροτεμάχιο 1546τ.μ.. .Τιμή 160.000€ | Κωδικός Ακινήτου: #6979

Χαρακτηριστικά

Τοποθεσία ακινήτου

Συγκοινωνία
Σχολεία

Σχετικά ακίνητα

Μάθετε για το ακίνητο

Στοιχεία επικοινωνίας